Divadelní představení

Divadelní představení představní, která pro nás realizuje Karlovarské hudební divadlo Divadlo Dětí Karlovy Vary, jsou určena pro děti z MŠ a prvních dvou ročníků základní školy.

O Balyně

Pohádka o zatoulaném štěněti Balynce, psím detektivu. Spolu s malými lidskými kamarády, s dětmi, se snaží rozluštit jeden zapeklitý případ - KDO TROPÍ NEPOŘÁDEK V ULICÍCH. Do toho všeho přichází zrzavý kocour Robert se svým čarováním a tím ještě umocňuje potřebu problém vyřešit. Každý přece ví, že v zaneřáděném prostředí se čarovat nedá.

 

Bližší informace o plánovaných představeních zjistíte dotazem na https://divadlo-deti.webnode.cz/kontakt/

 

 

Diskuze

 
 • EKO-KOM, a.s.
  15. 09. 2017 / 18:23
  Paní Gelová, zde (divadlo) je právě program zejména pro MŠ. Když divadelníci přijedou do Vašeho okolí, měli byste být informováni a může přijít MŠ i první dva ročníky ZŠ. Objednávat však toto představení nejde. Pravděpodobně jste tedy vyplňovala formulář u Tondy Obala, pokud je tomu tak, budete kontaktována koordinátorem agentury, která akce zajišťuje.
 • EKO-KOM, a.s.
  15. 09. 2017 / 18:19
  Dobrý den, v roce 2017/2018 určitě nějaká představení ve Středočeském kraji budou. Divadlo však plánuje po letech, nikoliv po školních rocích, takže se jejich přehled objeví později.
 • Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí
  12. 09. 2017 / 14:33
  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné zrealizovat ve stejný den zvlášť program pro školu a zvlášť pro školku? V poptávce jsem vyplnila měsíc únor 2018 - den pátek. Program pro MŠ jsem v nabídce nenašla. Děkuji za spolupráci a odpověď. Eva Gelová, ředitelka
 • Mateřská škola Březová - Oleško
  05. 09. 2017 / 16:45
  Dobrý den, prosím jsou pro tento školní rok 2017/2018 nějaké programy pro mateřské školy zaměřené na třídění odpadu? Jsme dvoutřídní mateřská škola s počtem dětí 48 ve Středočeském kraji. Děkuji za odpověď. Iva Valtrová, koordinátorka EVVO, MŠ Březová Oleško.
PŘIHLÁSIT SE